Reference

Díky šíři našeho sortimentu a odborným zkušenostem našich obchodních zástupců jsme v průběhu let již navázali spolupráci s mnoha významnými firmami. Počet našich zákazníků se stále zvyšuje, i přes to však udržujeme dobré vztahy i s našimi dlouhodobými zákazníky a děláme vše pro co nejhladší průběh spolupráce.

Partnerské společnosti

Od 1. 1. 2019 získává Screen servis spol. s r.o., jako sesterská společnost – regionální zástupce společnosti Euro SITEX s.r.o., exkluzivní práva pro zastupování dalších výrobkových skupin členů skupiny Stafag a to společností  Steinhaus GmbH, LuCoTec GmbH , Multotec GmbH a DOH GmbH.

Stavebnictví a zabezpečení pozemků

 

Již šestým rokem se věnujeme stavbě a prodeji plotových systémů a oplocení. Za tuto dobu jsme zdokonalili naše realizační procesy a proto dnes našim zákazníkům nabízíme to nejlepší řešení s vysokou mírou personalizace. Mezi naše spokojené zákazníky se řadí firmy PREFA SYSTEM s.r.o., SPRO s.r.o., SKANSKA, a.s., nebo ZOO Brno a stanice zájmový činností, příspěvková organizace.

Hutnictví

Naše dlouhodobá spolupráce s hutními firmami jako jsou Moravia steel, a.s. a ArcelorMittal Ostrava, a.s. přináší mnoho výhod oběma stranám.

Těžba a úpravárenství

Díky naší dlouholeté spolupráci s kamenolomy a štěrkovnami jsme se stali specialisty na průmyslová síta a další vybavení. Firmám jako je Českomoravský štěrk, a.s., Eurovia kamenolomy, a.s., nebo Kamenolomy ČR, s.r.o. dodáváme konečná řešení pro třídění všech frakcí, provádíme servis a modernizace třídících zařízení.

Věděli jste,
že zásobujeme více než 6000
zákazníku z celé ČR.
supply img