SCREEN SERVIS, spol. s r.o.

dynamická společnost vybudovaná na základě tradice, zkušeností

Odborná specializace všech zaměstnanců, společníků a partnerů. Společnost byla založena v roce 1996 a postupem času se vyprofilovala ve firmu s pravděpodobně nejúčelnější nabídkou průmyslových sít v české republice.

Rozšíření nabídky od partnerských společností

Od 1. 1. 2019 získává Screen servis spol. s r.o., jako sesterská společnost – regionální zástupce společnosti Euro SITEX s.r.o., exkluzivní práva pro zastupování dalších výrobkových skupin členů skupiny Stafag a to společností  Steinhaus GmbH, LuCoTec GmbH , Multotec GmbH a DOH GmbH. Pro více informací klikněte zde.

Fungujeme na facebooku

Vážení obchodní partneři, zveme Vás na naši facebookovou stránku, kde najdete zajímavosti jak z profesionálního, tak i z osobního života ve firmě.

Plotové centrum Luběnice

Přijeďte se podívat do areálu firmy v Luběnicích, kde najdete plotové centrum i s ukázkou aktuálních vzorků a zásobený sklad. Nezapomeňte také navštívit e-shop, na kterém najdete aktuální nabídku plotových systémů.

Profesionalita

Náš tým odborníků je vždy připraven vám poradit. Díky jejich dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu přístupu vám vždy mohou vyjít vstříc. Důkazem naší profesionality je v neposlední řadě také certifikát ISO 9001, který držíme již od roku 2004.

Partnerský program

S některými z našich zákazníků spolupracujeme již od založení firmy. Díky vzájemné výměně zkušeností a technických řešení jsme proto dnes schopni přizpůsobovat se jejich potřebám a vypracovat přesně takové řešení, které jim nejvíce vyhovuje.

Nejširší nabídka

Naše nabídka průmyslových sít je dnes jedna z nejširších na trhu. Zakoupit u nás můžete vše od pletených průmyslových sít přes perforované materiály, technické tkaniny a podlahové rošty až po plotové systémy, nebo gabionové sítě.

Proč si vybrat screen servis

Společnost Screen servis, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1996. Za tu dobu se vyprofilovala v jednoho z lídrů trhu s průmyslovými síty, filtry, dopravními pásy a perforovanými materiály. V dnešní době si naši zákazníci mohou vybírat ze široké nabídky produktů a také mohou očekávat profesionální přístup a odborné znalosti zaměstnanců.

V roce 2010 jsme firmu rozšířili o plotové centrum. V prodejním skladě najdete většinu našeho sortimentu, který si můžete okamžitě po zakoupení odvézt s sebou.

Hodnoty, které vyznáváme:

  • Technická znalost
  • Profesionalita
  • Zkušenost
  • Tradice

Co o nás říkají

Děkujeme za pěkné plotovky. Jsme moc spokojení a Vaše služby i zboží rádi doporučíme dalším. Také jsme velmi spokojeni s Vaším přepravcem. Velice milý a ochotný pán.

Dagmar Hajerová

Profil společnosti

SCREEN SERVIS, spol. s r.o. je dynamická společnost vybudovaná na základě tradice, zkušeností a odborné specializace všech zaměstnanců, společníků a partnerů. Společnost byla založena v roce 1996 a postupem času se vyprofilovala ve firmu s pravděpodobně nejúčelnější nabídkou průmyslových sít v české republice.

Nabídka začíná nejjemnějšími druhy drátěných tkanin, výstřihy z tkanin a drátěnými filtračními pásy, pokračuje síty určenými k třídění a odvodňování materiálů, děrovanými plechy, tahokovem a končí kovovými mřížemi. Síta je možno vyrábět jako pletená, bodově svařovaná, tlakově svařovaná či perforovaná. Všechny tyto výrobky můžeme vyrobit z obyčejných ocelí, barevných či nerezových materiálů a jsou dodávány v standardních velikostech nebo na míru.

Další oblastí námi dodávaných výrobků jsou tzv. typová síta (harfová, strunová, štěrbinová, prstová atp.), která jsou vyráběná kombinací kovových a polyuretanových materiálů s určením pro zpracovatelský průmysl. Špičkovým výrobkem této skupiny jsou gumové a polyuretanové třídící plochy či stavebnicové systémy přinášející uživatelům nové možnosti ve funkčnosti a životnosti sít.

Neméně důležitou součást naší nabídky tvoří drátěné a destičkové dopravní pásy, pohonová kola a bubny pro pásy, jakožto i celé dopravníky.

Doplňkový sortiment představují síta a stroje pro laboratorní sítovou analýzu, filtry vyráběné z technických tkanin a perforovaných materiálů, pochůzné nebo pojezdové rošty v provedení pozink či nerez.

Snahou společnosti Screen servis spol. s r.o. je zjednoznačnění a dokumentování firemních procesů ovlivňujících jakost produktů a služeb a proto se v roce 2002 stala držitelem certifikátu jakosti  ISO 9001. Nyní je společnost Screen servis s.r.o. držitelem certifikátu vydaného společností LL-C (Certification) Czech republic s.r.o. Jméno společnosti Screen servis spol. s r.o. neznamená jen tradici a přední postavení na trhu, ale je především zárukou kvality, spolehlivosti a důvěryhodnosti.

Události

Mezinárodní strojírenský veletrh 2021

Naše firma se letos opět zúčastní Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Na našem stánku uvidíte ukázky Dopravních pásů, filtrů, perforovaných materiálů, roštů, technických tkanin, košů a proložek. Naše kolegy najdete v pavilonu V, stánek č. 044 v následujících termínech:08.11.2021 – Bc. Jan Edl 09.11.2021 – p. Zdeněk Kubíček 10.11.2021 – Ing. Alexandra Štěpaníková 11.11.2021 – […]

Úspěšná dodávka dopravníkových válečků pro specializovanou obalovnu

V letošním roce jsme úspěšně realizovali dodávku dopravníkových válečků pro obalovnu ve východočeském kraji zabývající se výrobou kvalitních asfaltových směsí včetně tzv. gumoasfaltu. – asfaltové směsi vyrobené z recyklovaných pneumatik. Tento výrobní rok (2020) musí „předdávkování kameniva“ dopravit zhruba 65 000 tun drceného kameniva do technologie obalovny. Takto extrémní prostředí je zkouškou pro všechny  komponenty […]

Stavotech 2019

I letos Vás zveme k návštěvě našeho stánku na Stavotechu 2019. Na našem stánku najdete nabídku plotových systémů, schodišťových stupňů a architektonických plechů použitelných ve stavebnictví i dalších oborech. Naši kolegové se na vás budou těšit ve dnech 28.3. – 30.3. 2019 na výstavišti Flora Olomouc.